IMS Prestige+ nahavalik

Antud nahaga on võimalik tellida neid tooteid IMS brändilt, millel on juurde märgitud, et neid saab tellida nahaga. Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Nahk Prestige + on pehme ja elastne nahk, mis on pargitud ja värvitud loodusliku aniliinvärviga, et saada soovitud omadustega lõpptulemus.

Prestige + (K) nahad rafineeritakse õrna, käsitsi poleerimise abil, mis annab neile ainulaadse, koheva välimuse ja kõrge vastupidavuse. Naha käsitsi parkimine kvalifitseeritud käsitööliste poolt muudab iga eksemplari ainulaadseks. Prestige + (K) nahkadel on pinna värvuses väikesed erinevused, mis tulenevad käsitsi poleerimisest.

Prestige + (R) nahad võlgnevad oma pehmuse ja luksusliku läike pinna siledaks poleerimisele ja vahatamisele. Rafineerimisprotsessid, mille Prestige + (R) nahad läbivad, põhjustavad neile kõrge pinnaesteetika ja pika kasutusea. Käsitsi parkimine ja värvimine annavad nahale ainulaadse iseloomu ning võimalikud erinevused üksikute esemete varjundites rõhutavad käsitsitöö osakaalu nende tootmisel.

Prestige + (G) nahad on minimaalselt parandatud, mistõttu on neil nähtavad loodusliku naha tüüpilised omadused nagu näiteks armid, putukate torked, veenid ja muud. Nende pehme vintage-efektiga poolaniliinviimistlus annab nahale imelise pehme haarde ja rikkaliku väljanägemise.

Ranch (R): paksus: 1,2–1,4 mm Keenia (K): paksus: 1,3-1,5 mm Granaat (G): paksus 1,2–1,4 mm