Kauba transport / tarneaeg

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Kaupade kullertransport toimub reeglina E-R kell 10:00-17:00. Kuller võtab alati Teiega eelnevalt ühendust, et veenduda kohaletoimetamise aja sobivuses.

Soovi korral on võimalik kaubale ka meie Tartu lattu ise järele tulla, selleks tuleb ostu sooritades teha valik “Tulen ise järgi” ning oodata meie märguannet, millal ja millisele aadressile tuleb tulla.


Transporditasu Eestis

Suured kaubad nagu diivanid, voodid ja suurem kõvamööbel jms – 39€

Väikesed kaubad nagu tumbad, tugitoolid, lauad, kummutid jms – 15€

Pisikaubad nagu vaibad, puhastusvahendid jms – 9,90€

Täpne tarnehind arvutatakse kassas pärast postikoodi sisestamist Tarnet arvestatakse ühekordselt kõige kallima tarneühiku järgi. Ehk kui ost sisaldab nii diivanit kui vaipa, siis transporditasu arvestatake kallima eseme järgi ühekordselt ehk diivani transporditasuna 39€.

NB! Kullertransport Tartus ja Tartumaal on TASUTA.


Lisatasu eest on võimalik meilt tellida järgnevaid teenuseid

  • Kauba toimetamine tuppa  – 12€/korrus
  • Kauba kokkupanek ja pakendi utiliseerimine – 96€/ühik
  • Vana mööbli utiliseerimine – 96€/ühik

*Lisateenuste eest on võimalik tasuda kohe tellimust vomistades tehes maksmise lehel vastavad valikud.


 

Transporditasu Euroopa Liidu riikidesse: Soome, Läti, Leedu jne.

Suured kaubad nagu diivanid, voodid ja suurem kõvamööbel jms – 240€

Väikesed kaubad nagu tumbad, tugitoolid, lauad, kummutid jms – 120€

Pisikaubad nagu vaibad, puhastusvahendid jms – 30€


 

Tarneaeg

Laotoodete tarneaeg on kuni 5 tööpäeva ning need saab kätte või saadetakse välja Tartust. Tellitavate toodete eeldatav tarneaeg on ära toodud iga toote lisainfos eraldi nii toote lühiinfos (Näiteks: Eeldatav tarne kuni 10. jaanuar 2023) kui ka toote allosas olevas lisainfos (Näiteks: TARNEAEG 10-14 nädalat tellimusest).

NB! Tegelik tarneaeg võib mõnikord tahtmatult meist sõltumatutel asjaoludel muutuda. Täpsema tarneaja saamiseks enne tellimist või tellimuse ootamise ajal kirjutage meile info@comfy.ee aadressile nimetades ära toode/tooted, tehtud tellimuse puhul kindlasti ka tellimuse number.

*Tellimused, mille tähtaeg tellimuse kinnitusel on 21.12.2022 kuni 08.01.2023, võivad mitmete vahepealsete riigipühade tõttu (nii Eestis kui mujal Euroopas) jõuda kohale jaanuari teisel nädalal ehk 09.-.15.01.2023.

Tellimuse ootamise ajal on võimalik tellimusest igal ajal taganeda, saades tagasi kogu tellimuse eest makstud tasud (k.a. transport), selleks tuleb kirjutada vabas vormis avaldus e-posti aadressile info@comfy.ee .

 

*Uuendatud 01.11.2022[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]