W.SCHILLIG materjalide kollektsioon

Diivan on meie elamispinna keskpunkt. Pärast pikka päeva leiame siit lõõgastust ja puhkust. See peegeldab meie isiksust rohkem kui ükski teine ​​mööbel ja selle stiil määratleb meie elamispinna! Seda olulisem on diivanivalik, mis sulle sobib, sest iga pere ja iga kodu on erinev. Iga diivan saab esmase mulje oma katte kaudu:

  • elegantne,
  • kaasaegne,
  • ekstravagantne või isegi
  • hubane ja loomulik.

Naha iseloomulike looduslike omaduste kaudu on Sinu diivan ainulaadne. Kangas ja selle individuaalne struktuur annavad elu puudutuse. W.SCHILLIG nahakollektsioonis on palju erinevaid tüüpe ja värve, pakkudes Sulle rikkalikku valikut. Samuti on lai valik kangaid, et need vastaksid uusimatele värvitrendidele.

Siit saate tutvuda W.SCHILLGi täieliku materjalikollektsiooniga: nende hulgas Longlife Xtra nahk, Rohlederi kangakollektsioon kui ka kõik muud kvaliteetsed polsterduskatted. .

Illustreeritud värvinäidised on ainult näide. Erinevat tüüpi materjalidest ja monitoride individuaalsetest seadistustest tulenev värvihälve võib varieeruda. Dekoratiivsed, raiutud või topeltõmblused võivad riidest või nahast versioonides erineda. Tootmise kaalutlustel võib õmblused välja jätta või asendada lihtsate (mudelipõhiste) õmblustega.

Kõik materjalid on nähtaval ka meie Tartu salongis.

R66 Longlife fabric kangakollektsioon – struktuurne kangas

S22 Longlife fabric kangakollektsioon – struktuurne kangas

S41 Longlife fabric kangakollektsioon – sametkangas

V34 kangakollektsioon – elegantne šenill silekangas

V41 Longlife fabric kangakollektsioon – sametkangas

W60 Q2 kangakollektsioon – elegantne šenill silekangas

W61 Q2 kangakollektsioon – elegantne Jacquard silekangas

Z59 Longlife Xtra nahakollektsioon

Z69 Longlife Xtra nahakollektsioon

Z73 Longlife Xtra nahakollektsioon

Z79 Longlife Xtra nahakollektsioon